INFOLINIA

Obsługujemy szkody z całego kraju!

533 705 705
661 995 885

Godziny otwarcia oddziału:
Poniedziałek - Sobota: 8:00 - 22:00
Infolinia czynna 24H/7

O FOX Rent a Car

Jeśli się tutaj znajdujesz to znaczy, że chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku jako mała lokalna wypożyczalnia. Dowodem uznania dla jakości oferowanych przez nas usług jest systematyczny rozwój i ekspansja na rynku ogólnokrajowym. W chwili obecnej FoxRent a car posiada oddziały w największych miastach Polski i swoim zasięgiem obejmuje prawie wszystkie większe i mniejsze miasta.

Naszym celem jest umiejętne świadczenie swych usług byś chciał do nas za każdym razem wracać. Dbamy o Twoje dobro, ponieważ to wyłącznie od Ciebie zależy sukces naszej firmy. Do każdej zawieranej transakcji podchodzimy z maksimum precyzji, pasją i zaangażowaniem. Chcemy budzić w Twych oczach wiarygodność wobec nas. Zawsze służymy fachową i rzetelną pomocą a Nasz wykwalifikowany personel doradzi oraz dopasuje usługę do Twoich potrzeb,

Samochody, którymi dysponujemy są nowe i bezpieczne, co dodatkowo zapewnia Ci komfort podróżowania i gwarantujemy, że bez problemu dojedziesz nimi do celu.

Firma FoxRent a car specjalizuje się głównie w wypożyczaniu aut krótkoterminowo. Nie jest to jedyna forma usługi wynajmu samochodu jaką oferujemy. Dla wszystkich tych, którzy potrzebują wypożyczyć samochód np. na okres wakacji, week’end, do pracy lub z innego powodu przygotowaliśmy wachlarz indywidualnych rozwiązań.

Wynajem auta powyżej 30 dni zaliczamy do wypożyczeń długoterminowych. Jaka jest więc korzyść z takiego rozwiązania? Płacisz mniej niż za wypożyczenie krótkoterminowe a oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm, dla których wynajem jest jedyną możliwością zapewnienia samochodów służbowych.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie więc ofertę kierujemy do każdego z Was.

Z naszych usług korzysta wiele małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw jak również wielu klientów indywidualnych.

Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty oraz odroczone terminy płatności.

Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś, wybierając najlepszego partnera na rynku!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!